Bağlıcada halı koltuk yıkama hizmetlerini sunan bağlıca halı yıkama şirketi olarak, temizlik garantili koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Firmamız hizmet sektöründe yaklaşık olarak 11 yılı geride bırakmıştır. Bu zaman zarfında tecrübemizin eseri olarak yaptığımız hizmetlerde hiçbir müşterimizi temizlik konusunda asla mağdur etmedik. Bağlıca halı yıkama olarak koltuk yıkama isteğinde bulunan müşterimizden yıkanacak ürün hakkında bilgi alınır. Buna göre fiyat belirlenir ve randevu oluşturulur.

    

Randevu saatinde müşterimizin bildirdiği ev veya işyeri adresine gelen bağlıcada koltuk yıkama ekibimiz, öncelikle yıkanacak ürünü keşfeder. Yani koltuk takımımı yıkanacak, köşem takımımı yıkanacak, yatak veya kanepemi yıkanacak bunu belirler. Bundan sonra gerekli kullanılacak deterjan belirlenir ve yıkama işlemi başlar. Yıkama esnasında usta gerekli alanlara fırçalama işlemi uygular. Çıkmayan lekeler için leke çıkarıcılar kullanılır. Genelde çıkmayan leke kalmaz. Tabi ki bu kumaşın lekeyi bırakıp bırakmamasıyla alakalıdır birazda. Ama kullandığımız ilaçlar %95 oranında başarı sağlamaktadır. Yıkama işlemi koltuk takımının leke ve kir durumuna göre 1 saat ile 1,50 saat arasında değişebilir. Gerekli son rütuşlardan sonra yıkama işlemi tamamlanır.


Peki koltuk yıkama işleminde koltukta ne gibi değişiklikler olur diye soracak olursanız anlatalım; Evvela koltuk takımının kumaşı tüm lekelerinden ve gözle görülebilen kirinden arınmış olur. Koltuk takımı üst yüzeyinde ve 10cm sünger derinliğinde yerleşmiş olan toz, mayt, bakteri veya mikropların tamamen yok edilmesini sağlar. Bağlıcada koltuk yıkama hizmeti sunan şirket varmı diye aramanıza gerek kalmadı biz bağlıca halı yıkama olarak geren hassasiyeti göstererek bu hizmeti sunuyoruz.