Bağlıca halı yıkamada makine halısı yıkama ısparta halısı yıkama, çin halısı yıkama Nepal halı yıkama hizmetlerimiz haricinde el dokuması yün halıların yıkanması da mevcuttur. Hereke, yağcı bedir, bünyan, Taşpınar ve benzeri el dokuması yün halılarınız özenle yıkanır. Özenle yıkanır diyoruz çünkü, yün halılarınız boyalarına ve yün iplik özelliklerine göre önce fabrikamızda ayrılır. Bu halılar ustalarımız tarafından elde yıkama yapılarak temizlenir.
El dokuması yün halıların temizliğinde renk ağartıcı veya renk soldurucu herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Bu nedenle halılarınızın renkleri solmaz ve ilk günkü gibi parlaklığı üzerinde kalır. Ayrıca el dokuması halıların otomatik halı yıkama makinemizde yıkanmaması lazımdır. Elde yıkanması halının gönyesinin kaymaması ve sağa sola yayılmaması için çok önemlidir.
Batıkent halı yıkama 12 yıllık el dokuması yün halı yıkama tecrübesi ile her zaman memnun müşteri kazanmıştır. Bizim çoğu müşterimiz antika halısı olan veya baba yadigari el dokuması halıları olan müşterilerimizdir. Sizde bu değerli halılarınızın zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız Bağlıca halı yıkama firmamızı tercih edin. Bağlıca halı yıkama, el dokuma halı yıkama ustasıdır.