Bağlıca halı yıkama da müşterilerden gelen talep istek ve bilgi alışverişi konularında teknik destek sağlıyoruz. Sunduğumuz bağlıca halı yıkama, bağlıca yorgan yıkama, bağlıca karo halı yıkama, bağlıca el halısı temizleme, bağlıca stor temizliği, bağlıca halı tadilatı, bağlıca yatak yıkama hizmetlerimiz hakkında veya ev tekstili ürünlerinizin bakımı, temizliği hakkında firmamızdan teknik destek olarak bilgi alabilirsiniz.


 Bağlıca halı yıkama olarak şu konunun müşterilerimiz tarafından iyi bilinmesini arzuluyoruz. Özellikle halınıza dökülen sıvı nesneler olduğu zaman, sadece leke bölgesini peçete ile kurulayın. Dökülen çay, meyve suyu, yemek v.s. her ne olursa olsun, yapılacak en etkili taktik sıvıyı peçete yardımı ile oradan almaya çalışmaktır. Halıda kalan leke veya leke izi için herhangi bir müdehalede bulunmayın. Gereken leke çıkarma işlemini Bağlıca halı yıkama profesyonel leke çıkarma ekibine bırakın. Bu durumda firmamız leke çıkarma ekibi gerekli şampuan ve özel solüsyonlar ile halının iplik yapısına ve lekenin kaynağına göre işlem yaparak lekenizi %100 çıkartacaktır.


 Yukarıda belirttiğimiz türde ev hanımlarının sorun yaşayabileceği leke müdehaleleri, stor perde kırık aparatının temini, koku yapan yünlerin temizliği v.s. konularda bağlıca halı yıkama şirketimiz teknik destek sunmaktadır. Bu teknik destek hizmetimiz kesinlikle ücretsiz olup her gün mesai saatleri içersinde herhangi bir iletişim aracı kullanılarak bilgi alınabilir.