Bağlıca Halı Yıkama

0 312 226 02 72 - 0 543 494 07 83

Bağlıca Yün Yıkama ve Çırpma

Değerli müşterilerimiz Bağlıca halı yıkama firmamızda profesyonel olarak sunduğumuz çözümlerimizin yanı sıra, firmamızda tamamen geleneksel yöntemlerle yün yıkama ve çırpma işlemi uygulanmaktadır. Evet yanlış duymadınız, bağlıcada yün yıkama yapan firma varmı diye artık aramanıza gerek kalmadı. Firmamız bağlıcadaki halı yıkama hizmet bölgesinde yün yıkama hizmeti de sunmaktadır.
Bilindiği gibi yün atalarımızın yıllardır kullandığı ve asla vazgeçmediği bir eşya olarak evlerimizde bulunmaktadır. Bazen yün döşek bazen yün yorgan bazende yün yastık yapılarak kullanılmaktadır. Tabi ki içinde yün barındıran her eşyamız bize ayrı bir sağlık ve konfor sunmaktadır. Ama birde bunların zamanında temizlenmesi gerekmektedir. Bağlıca halı yıkama olarak, yünlerinini ücretsiz servis imkanı ile adresinizden alıyoruz. Bayan personellerimiz tarafından yıkanması, ağartılması ve elle çırpma işlemlerini yapıyoruz. Evet yanlış duymadınız bütün bu işlemler tamamen geleneksel yöntemlerle yani elle yapılıyor.
Bağlıca halı yıkama firmamızda temizlenen yünleriniz her türlü kılıfa alınmaya hazır hale getirilmektedir. Siz isterseniz yünlerinizden döşek yapın, isterseniz yorgan veya yastık yapın. Tamamen antibakteriyel temizliğimiz sayesinde yünden bebek yatağı bile yapabilirsiniz. Tercih sizin.
Yukarı Çık